A pontozás nem csak egy kreatív hobbi, hanem létforma – ha adsz neki teret. Előhozza a jobbik éned és a mindennapjaidat színesebbé, örömtelibbé, békésebbé teszi. 

 

Nem véletlenül kapta ez az esemény ezt a címet. Love it – do it – live it – azaz

* szeresd amivel foglalkozol

* tegyél érte minden nap 

* éld meg mind azt az örömöt, lelkesedést, fejlődést, amit az egész folyamat ad,

hogy egy új, jobb valóságot tudj teremteni magadnak.

 

Ezen az online eseménysorozaton – ami 2 x 3 nap lesz két egymást követő héten – megtanulod a pontozás alapjait, minen napra hozok neked motiváló kérdéseket, gondolatokat, és esténként lesz egy közös zoom, ahol megválaszolom az összes kérdésed, eloszlatjuk a bizonytalanságot, és közös pontozással elkezdjük a gyakorlást is.

 

Menetrend:

április 23-24-25 – délelőttönként oktató videóval és motiváló gondolatokkal jövök, este zoom és közös pontozás (~30-45 perc)

április 30-május 1-2 – délelőttönként oktató videóval és motiváló gondolatokkal jövök, este zoom és közös pontozás (~30-45 perc)

 

A videók az eseménysorozat után még fél évig elérhetőek lesznek számodra a kapcsolódó facebook csoportban.

Az eseménysorozat felvételét utólag is megvásárolhatod. 

Olvasd el, mások mit mondtak:

 

 

A hatnapos eseménysorozat díja 2.990 Ft. 

Prémium pontos tagoknak az esemény ajándék, külön jelentkezni nem kell, ha az vagy már.

 

Ha inkább Prémium pontos tag lennél, regisztrálj itt:

 https://akademia.pontozottvilag.hu/mandala-pontfesto-akademia/

 

Jelentkezéshez töltsd ki az űrlapot, majd emailben megkapod a díjbekérőt, ami alapján utalni tudod majd az összeget. 

 

 

Ha inkább Prémium pontos tag lennél, regisztrálj itt:

 https://akademia.pontozottvilag.hu/mandala-pontfesto-akademia/

 

***

 

Amire mindenképp szükség lesz:

Pontozó készletre, néhány akrilfestékre (olyan színűekre, amit szeretsz), és bármilyen alapra – karton, mdf, fa amire majd festeni tudsz.

Ha nincs pontozó készleted, akkor bármi olyan eszköz megfelel, ami kör keresztmetszetű (annak idején ceruzát, fogpiszkálót, fakanalat használtam a pontozáshoz 🙂 ) 

Shopping Cart